Третє засідання робочої групи по розробці СТРАТЕГІЇ РОЗВИТУ Витвицької ОТГ

15 червня в рамках розробки Стратегії розвитку Витвицька об'єднана територіальна громада радники Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with EuropeIhor Melnychuk і Тетяна Данилів провели зустріч з робочою групою представників громади.
Над визначенням пріоритетів розвитку громади спільно працювали місцеві активісти, представники бізнесу, громадських організацій та апарату ОТГ разом з головою Витвицької громади Микола Шикор. У підсумку, як пріоритетні напрямку були визначені розвиток місцевої економіки, людського капіталу та розвиток інфраструктури.
До наступної зустрічі учасники робочої групи з розробки Стратегії розвитку Витвицької ОТГ напрацьовуватимуть перелік місцевих проектів, які можуть бути реалізовані у одному з цих напрямків.

Третє засідання робочої групи по розробці СТРАТЕГІЇ РОЗВИТУ Витвицької ОТГ
Додано: 15-06-2018, 09:53