На Тлумаччині проведено діалог між членами громади міста з питань поводження з побутовими відходами

11 жовтня 2019 року вперше в Івано-Франківській області в м. Тлумачі в рамках проекту ОБСЄ в Україні «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» проведено діалог на тему «Тлумач без сміття: зробимо бажане можливим» між членами громади міста: представниками Тлумацької міської ОТГ, поліції, бізнесу, громадського сектору та жителів громади. В заході взяв участь головний спеціаліст Тлумацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Олександр Генсіцький.
З-поміж інших питань, до уваги присутніх було доведено вимоги законодавства у сфері поводження з відходами та проінформовано про можливий негативний вплив на здоров”я населення громади у разі неналежного виконання вимог санітарного законодавства.
Учасники обговорили стан міського полігону твердих побутових відходів, що викликає занепокоєння жителів громади, проблеми нагромадження, вивезення, утилізації та сортування відходів у місті, а також домовилися про майбутні спільні дії для поліпшення ситуації.

На Тлумаччині  проведено діалог між членами громади міста  з питань поводження з побутовими відходами
Додано: 21-10-2019, 16:42