Громадські слухання щодо дачного будівництва за межами населеного пункту с. Лужки в урочищі “Яровиці”

Детальний план території для індивідуального дачного будівництва за межами населеного пункту с. Лужки в урочищі “Яровиці” Долинського району,Івано-Франківської області (Кобилинець Володимир Ярославович)

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», порядок проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної докуметаціїна місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за межами населеного пункту с. Лужки в урочище “Яровиці” Долинського району Івано-Франківської області ( Кобилинець Володимер Ярославович) з 15.07.2020р. по 16.08.2020р.
         Замовник Долинська районна Державна Адміністрація для гр. Кобилинець Володимир Ярославович, розробник ФОП А.М. Гавреленко (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця розроблення містобудівної документаціїсерія АА № 002359), згідно розпорядження  Долинської районної Державної Адміністрації  Івано - Франківської області  № 176від18.06.2020 р.
         Громадські слухання відбудуться 16 серпня 2020 року, 12:00 год.в приміщенні клубу с. Лужки, вул. Ярослава Лесьова, 32 Долинський район Івано-Франківська область.
         Метою розробки детального плану території земельної ділянки є зміна цільового призначення земельної ділянки загальною площею 0,0825 га для ведення особистого селянського господарства, яка перебуває в користуванні гр. Кобилинець Володимра Ярославовича на цільове призначення для індивідуального дачного будівництва с. Лужки урочище “Яровиці” Долинського району Івано - Франківської області.
         З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись, в адміністративному будинку села Слобода-Болехівська та на офіційному сайті Витвицької сільської ради ОТГ ( http://vytvytsya-otg.com.ua/ ).
         За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 15.07.2020р. по 16.08.2020р. За забезпечення розгляду пропозицій (зауважень) відповідальний в.о. Данилів Степан Михайлович.
         Довідка: у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
            Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм,стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
ДПТ 1 Схема розташування території в планувальній структурі с. Лужки
ДПТ 2 План існуючого використання території
ДПТ 3 Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору
ДПТ 4 Схема інженерної підготовки території та вертикального планування