Бережіть ліс від вогню!

Бережіть ліс від вогню!
Долинщина, особливо гірська її частина, улітку стають справжньою меккою для туристів, поціновувачів якісного, емоційно насиченого, фізично корисного відпочинку. Наш край і справді унікальний. Тут, на порівняно невеликій території, сконцентровані всі принади і чари, якими так щедро обдарувала людей природа: надзвичайної краси Карпатські гори, галасливі водоспади, луки, сповнені різнобарвних квітів, смарагдові хвилі смерекових лісів. У суху та спекотну погоду саме на наші ліси, на жаль, чатує найбільша небезпека.
Улітку хочеться відпочити, сховавшись від пекучого сонця, на лісовій галявині. Часто-густо такі ось «вилазки» на природу мають погані наслідки, з якими доводиться боротися рятувальникам. Адже, як показує практика, залишені недогашеними багаття, кинуті недопалки призводять до знищення вогнем чималих площ зелених насаджень, загибелі флори та фауни. 
Лісові пожежі спопеляють дерева і чагарники, заготовлену на переробку деревину.  Пам’ятайте: розводити багаття можна тільки у безвітряну погоду і на відстані, не меншій за 15 метрів від будівель чи споруд; не залишайте вогнища без нагляду; не покидайте місце відпочинку, не переконавшись, що вогонь погашений; не кидайте недопалки!
Начальник Долинського РВ У ДСНС           Андрій ПАНАС
 

Фото до статті

Бережіть ліс від вогню!
Показано фотографій 1 із 1.
Додано: 15-07-2020, 11:42
0
41

Схожі публікації


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх