Витвицька сільська рада ОТГ просить не допускати розповсюдження БОРЩІВНИКА СОСНОВСЬКОГО та проводити відповідні заходи щодо його знищення

Витвицька сільська рада ОТГ
відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», просить власників та землекористувачів на землях яких розповсюджений БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО не допускати його розповсюдження та проводити відповідні заходи щодо його знищення.
Відповідно до ст.52 Кодексу України про адміністративні правопорушення, псування сільськогосподарських та інших земель, забруднення їх хімічними і радіоактивними речовинами, нафтою та нафтопродуктами, неочищеними стічними водами, виробничими та іншими відходами, а так само невжиття заходів по боротьбі з бур'янами - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Додано: 25-06-2020, 11:48