Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

Прослухайте інформацію управління з питань цивільного захисту Івано-
Франківської обласної державної адміністрації. Для профілактики захворювання гострою коронавірусню хворобою кожному громадянину слід відповідально дотримуватись санітарно-гігієнічних норм та правил.
При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково
зателефонуйте своєму сімейному лікарю та повідомте йому попередню історію подорожей. Він вирішить чи потрібна ізоляція та госпіталізація. Самоізоляція є найдієвішим способом убезпечення себе та інших від захворювання. Але, якщо у вас температура вище 38° і важко дихати, одразу викликайте швидку.
Введені урядом карантинні обмеження, з 12 травня послаблені. Але
дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії слід незалежно від того, діє карантин чи ні. Це необхідно як на індивідуальному, так і на груповому рівні.
Рекомендації щодо запобігання поширенню вірусної хвороби ефективно
працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі.
З метою мінімізації поширення коронавірусної хвороби комунальні
служби виконують дезінфекційні заходи у приміщеннях, будівлях, спорудах.
Просимо сприяння кожного громадянина у цьому.
Для своєчасного реагування на питання щодо гострої коронавірусної
хвороби в області працює гаряча лінія за номером 0-800-501-554.
Шановні краяни! Дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм та правил,
виконуйте обмежувальні заходи щодо недопущення поширення небезпечного захворювання. Так ви збережете своє здоров’я та життя.

Повідомлення до населення області  щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19
Додано: 12-05-2020, 21:09