Увага КОНКУРС!

«Витвицька сільська рада ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: директора будинку культури с.Розточки відділу культури Витвицької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра. Стаж роботи за фахом не менше 3 роки. Подати план розвитку будинку культури с.Розточки на 5 років.

Кандидати подають заяву на участь у конкурсі та можуть отримати додаткову інформацію щодо вимог до кандидатів та основних функціональних обов’язків, розміру і умов оплати праці до 06.03.2018 року  за адресою: вул. З.Красівського,83а с.Витвиця, Долинського р-ну Івано-Франківської обл. (другий поверх в приміщенні ДНЗ «Калинка»), тел.0999169007.»
Додано: 6-02-2018, 14:11