Увага КОНКУРС!«Витвицька сільська рада ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста з питань  соціального захисту населення, дітей, молоді та спорту, головних спеціалістів відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення , відділу економічного розвитку та інвестицій, відділу кадрового та правового забезпечення відділу фінансового обліку, відділу освіти; начальників відділу фінансового обліку та архітектури , земельних відносин та житлово-комунального господарства; начальника ЦНАП – державного реєстратора.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра. Для начальників відділу стаж роботи за фахом в державній службі або в органах місцевого самоврядування на посадах спеціаліста чи в інших сферах управління за фахом не менше 1 року.

Кандидати подають заяву на участь у конкурсі та можуть отримати додаткову інформацію щодо вимог до кандидатів та основних функціональних обов’язків, розміру і умов оплати праці за адресою: вул. З.Красівського,83а с.Витвиця Долинського р-ну Івано-Франківської обл. (другий поверх в приміщенні ДНЗ «Калинка»), тел.0971984557».
Додано: 6-02-2018, 14:13
0
121

Схожі публікації


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх