ПОЖЕЖІ В ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ

Особливо часто пожежі виникають в житловому секторі. Там вони і становлять найбільшу небезпеку. Насичення квартир різноманітними газовими, електропобутовими приладами представляє значну небезпеку виникнення пожежі в квартирі у разі навіть найменшого порушення встановлених правил пожежної безпеки. В той же час досвід показує, що населення часто порушує ці правила, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях. Але аналіз причин пожеж показує, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки.
Запам’ятайте!
Долинський районний відділ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області застерігає: будьте обережні! Хай вогонь Вам буде завжди тільки другом!
Начальник Долинського РВ У ДСНС
Тарас Мельник