"Самоорганізований освітній простір"

Партнерство "Кожній дитині" шукає активні об'єднані територіальні громади, які бажають впроваджувати зміни в інтересах учнівської молоді!

Якщо ваша громада готова до побудови нових партнерств, активної співпраці та розвитку, ми пропонуємо вам долучитися до регіональної програми DARE , яка вже успішно працює в Україні, Молдові та Румунії.

Що пропонує програма?

Запровадження у принаймні одній зі шкіл вашої громади навчальної методики СООП ("самоорганізований освітній простір"), яка допоможе учням розвинути навички критичного мислення, командної роботи, мотивацію для пізнання та дослідження нових тем.
Створення у вашій ОТГ дитячого парламенту, який стане майданчиком для активної участі учнівської молоді у житті громади.
Ми пропонуємо навчання спеціалістів, які впроваджуватимуть методики, менторську підтримку, доступ до громади однодумців, а також можливість отримати міні-гранти, які допоможуть ефективно впровадити нові методики.

Якщо вас зацікавила участь у програмі, дізнавайтеся більше про спільноту DARE та заповнюйте анкету вашої громади за посиланням ?? http://bit.ly/DARE_ACselection

"Самоорганізований освітній простір"
Додано: 5-11-2019, 10:05