ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

В найближчі три години із збереженням до кінця дня 13 червня по області та місту очікуються грози, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.
У другiй половинi доби 13 та протягом 14 червня на рiчках басейну Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується формування локальних дощових паводкiв з пiдвищенням рiвнiв води на 0,2 – 1,0 м (над рiвнями на 08 год. 13 червня), без негативних наслідків.
При сильних зливах можливе формування значного схилового та місцевого стоку, на малих водотоках можливе рiзке швидкоплинне пiдвищення рiвнiв води.
14-16 червня на території області та міста очікується висока 4-го класу, місцями надзвичайно висока 5-го класу пожежна небезпека.

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Додано: 13-06-2019, 15:37