??°?????????? ???? ?·?°??????? ??????  ?????????  ???»? ???°???°????? ?????°?????????? ??????????????? ????????°?????????? ??????°????·?°????? ??????

Розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 06.05.2019 року №202 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування на реалізацію програм (проектів, заходів).
  • Цей порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію обласної комплексної Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23.12.2016 р. № 402-12/2016 (зі змінами) (далі – бюджетні кошти), для надання фінансової підтримки інститутам  громадянського суспільства соціального спрямування на реалізацію програм (проектів, заходів) у Івано-Франківській області.
  • Бюджетні кошти на фінансову підтримку інститутам громадянського суспільства соціального спрямування надаються виключно на конкурсній основі.
  • Процедура організації та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів (далі – конкурс), визначається постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).
  • Одержувачами бюджетних коштів є інститути громадянського суспільства соціального спрямування, у тому числі громадські об’єднання (громадські організації та громадські спілки).
  • Відповідно до цього Порядку фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету надається для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) обласного адміністративно-територіального рівня інститутам громадянського суспільства соціального спрямування, які є юридичними особами, що зареєстровані на території області та проводять проектну діяльність на території більш як половини районів області та міст обласного значення та/або забезпечують участь у такій діяльності осіб з більш як половини районів області (міст обласного значення) (далі – ІГС).
  • Метою проведення конкурсу є розвиток партнерства з ІГС та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення Івано-Франківської області відповідно до визначених пріоритетних напрямів.
  • Бюджетні кошти, надані ІГС, спрямовуються на:
  • А) реалізацію програм (проектів, заходів) ІГС за результатами конкурсу, наприклад відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшанування та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, формуванням соборності та державності, проголошення Незалежності України, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
  • Б) адміністративні витрати ІГС під час виконання (реалізації) програм (проектів, заходів), наприклад послуги з придбання та використання програм бухгалтерського обліку.
  • Департамент забезпечує прозорість та відкритість проведення конкурсного відбору. Інформація про оголошення конкурсу, вимоги до конкурсних пропозицій, склад конкурсної комісії та інша інформація щодо проведення конкурсу висвітлюються на сайті облдержадміністрації.
  • ІГС, які отримали фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, не пізніше п’ятнадцятого числа місяця, наступного за тим, в якому відбувався захід, подають Департаменту звіт про реалізацію програми (проекту, заходу) та обсяг використаних бюджетних коштів.

Додано: 26-05-2019, 15:34