Про особливості прокату гірськолижного спорядження


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ 

З приходом зими на Прикарпатті розпочинається лижний сезон. Звертаємо увагу споживачів, котрі мають намір скористатися послугами прокату гірськолижного спорядження, на ряд факторів, що повинні бути забезпечені під час надання даних послуг.

Перш за все - це наявність кутка споживача, де повинна бути розміщена інформація про найменування, організаційно-правову форму та юридичну адресу суб’єкта господарювання, який надає послуги з прокату гірськолижного спорядження, наявна книга відгуків та пропозицій, адреса та номери телефонів органів, що здійснюють захист прав споживачів.
Куток споживача повинен бути розміщений на видному та доступному місці.
В пунктах прокату гірськолижного спорядження обов’язково повинна розміщуватися інформація щодо переліку послуг, котрі надаються, а також їх вартості, умови застави, умови користування орендованим майном.
У суб’єкта господарювання, що надає послуги прокату гірськолижного спорядження повинні бути наявними документи, що засвідчують якість та безпеку спорядження, яке надається в оренду, а також вага з державним тавром повірки, для зважування лижників та коректного налаштування спорядження.
При оплаті за послуги оренди гірськолижного спорядження споживачу обов’язково повинен видаватися розрахунковий документ, будь які претензії щодо якості надання послуг, тощо, споживач має право пред’являти лише за умови наявності розрахункового документа.
Приємного та безпечного Вам катання!

Фото до статті

Про особливості прокату гірськолижного спорядження
Показано фотографій 1 із 1.
Додано: 27-11-2018, 12:10
0
457

Схожі публікації


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх