Витвицька сільська рада ОТГ нагадує про необхідність сплати земельного податку за 2020 рік.

ШАНОВНІ ЗЕМЛЕВЛАСНИКИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІ!
У разі несвоєчасної сплати будуть нараховуватись штрафні санкції та пеня згідно статей 126 та 129 Податкового кодексу України.
Від сплати податку звільняються:
- інваліди першої і другої групи;
- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
- пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Сплатити податок можна у відділенні поштового зв’язку.
За додатковою інформацією звертатись у відділ архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Витвицької сільської ради ОТГ

Додано: 22-06-2020, 16:12