Екологічний заїзд до заказника місцевого значення "Бовкоти" в рамках "Європейського тижня мобільності 2018"

22 серпня у Витвицькій ОТГ в рамках "Європейського тижня мобільності 2018" із цьогорічною тематикою «Поєднуй та Подорожуй!» відбувся екологічний заїзд до ландшафтного заказника місцевого значення "Бовкоти". Під час заходу вдалося спробувати різноманітні транспортні рішення через популяризацію сталих видів пересування та поспілкуватися з експертом проекту "ПРОМІС" (який впроваджує Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України), Mykola Skydaniuk щодо зниження негативного впливу на довкілля, в якому взяли участь представники усіх населених пунктів громади та гості з м.Івано-Франківська та м.Чернівці. Розпочався велозаїзд від шкільного подвір’я с.Витвиця. Також в урочищі «Бовкоти» відбулась презентація інформаційного-екологічного стенду – ГО "Сонячна Січ". Витвицька ОТГ висловлює щиру подяку всім учасникам заїзду (#LOGOS, Сонячна Січ, Патрульна поліція Івано-Франківської області, Фізкультурно-оздоровчий клуб "Плай") та гостям Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України, Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування, Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття, особливому гостю піденно-західного ХАБУ програми U-LEAD з Європою Julia Hrytsku-Andriesh .
Подія проводилася Витвицькою сільською радою ОТГ в рамках проекту "Зелене світло для велоруху в громадах."Проект виконується Асоціація велосипедистів Києва за підтримки програми України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та прозорості #ULЕАD з Європою, яка спільно фінансується Європейським союзом та його країнами членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
#mobilytyweek
Асоціація велосипедистів Києва