ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МОБІЛЬНОСТІ

Витвицька сільська рада ОТГ стала переможцем проекту «Крути педалі та рухайся далі, Для здоров’я у тілі Без шкоди довкіллю» у рамках Європейського тижня мобільності 2018. Саме тому, 25.08.2018р. на ІІ річницю створення Витвицької громади відбудуться наступні змагання з велоспорту:
- МІНІ-ЗМАГАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ТА МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ В С.ВИТВИЦЯ. До участі запрошуються
наступні вікові категорії:
1) до 6 років;
2) 7-10 років;
3)11-13 років;
Для перших трьох категорій змагання будуть проводитись біля школи в с.Витвиця (велосипедна смуга перешкод).
- ЗМАГАЛЬНИЙ ВЕЛОПРОБІГ «РУХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я». До участі запрошуються наступні вікові категорії:
4) 14-18 років;
5) 18-45 років.
Для даних категорій відбудеться змагальний велопробіг, протяжністю 12 км, який стартує у с.Витвиця (біля школи) - с.Кальна - с.Розточки і фініш в с.Витвиця біля школи. В останніх двох категоріях окремо будуть нагороджуватись дівчата (14-18), хлопці (14-18), жінки (18-45) і чоловіки (18-45).
Учасникам, які не досягли 18-го віку, а беруть участь у даних заходах потрібно мати дозвіл від батьків на участь в даних змаганнях (або присутність батьків), довідку про стан здоров'я, екіпіровку (шолом) та справні велосипеди. Для учасників змагального велопробігу передбачено святкове частування. Призери будуть нагородженні цінними призами і велосипедними атрибутами.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МОБІЛЬНОСТІ
Додано: 15-08-2018, 16:43