Покрокова інструкція щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306 затверджено Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Право на отримання допомоги по частковому безробіттю мають роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які:
• зупинили/скоротили діяльність через карантин,
• сплачували ЄВ протягом останніх 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, за найманих працівників, з якими не припинені трудові відносини на дату подання звернення до центру зайнятості.
Право на допомогу не мають працівники, які отримують пенсію або працюють у роботодавця за сумісництвом.

--
З повагою, сектор соціального захисту населення та дітей Витвицької сільської ради ОТГ!

Завантажити файл: dopomoga_chast_bezrob.pdf [182,04 Kb] (завантажень: 1)
Переглянути файл онлайн: dopomoga_chast_bezrob.pdf

Додано: 30-04-2020, 15:55