Увага! Перевірка системи оповіщення

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації.
Проводиться перевірка системи оповіщення .
Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.
Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

?https://drive.google.com/file/d/1OoZi-41bhBev2l3bQA2LmvXIg9lsCI2W/view?usp=sharing???

Увага! Перевірка системи оповіщення
Додано: 19-03-2020, 12:13